WAFER-VH3.96-15PWZ
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-VH3.96-15PWZ
JLCPCB Part #
C22370303
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15 15P 1x15P 250V 3.96mm 3A 59.4mm 8.6mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 VH White 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS