WAFER-VH3.96-14PZZ
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-VH3.96-14PZZ
JLCPCB Part #
C22370292
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 14 14P 1x14P 250V 3.96mm 3A 55.44mm 7.9mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 VH White 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS