WAFER-VH3.96-11PWZ
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-VH3.96-11PWZ
JLCPCB Part #
C22370299
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11 11P 1x11P 250V 3.96mm 3A 43.56mm 8.6mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 VH White 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS