WAFER-MX1.25-6PZZ-H62
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-6PZZ-H62
JLCPCB Part #
C22390421
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x6P 3.2mm 4.7mm 6 6P 9.4mm Copper alloy PA66 PicoBlade(MX 1.25) Through Hole Tin UL94V-2 Yellow Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS