WAFER-MX1.25-5PZZ-H62
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-5PZZ-H62
JLCPCB Part #
C22390420
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x5P 3.2mm 4.7mm 5 5P 8.15mm Copper alloy PA66 PicoBlade(MX 1.25) Through Hole Tin UL94V-2 Yellow Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS