WAFER-MX1.25-4PWZ-H62
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-4PWZ-H62
JLCPCB Part #
C22390414
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x4P 3.2mm 4 4.7mm 4P 5.65mm Copper alloy PA66 PicoBlade(MX 1.25) Right Angle Tin UL94V-2 Yellow Push-Pull,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS