WAFER-MX1.25B-3PWB
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-MX1.25B-3PWB
JLCPCB Part #
C19089200
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 100V 1A 1x3P 3 3.5mm 3P 4.3mm 8.7mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS