WAFER-MX1.25-8PWB
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-8PWB
JLCPCB Part #
C3029365
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 15mm 1A 1x8P 3.6mm 5.25mm 8 8P Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS