WAFER-MX1.25-12PWZ
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-12PWZ
JLCPCB Part #
C22370337
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12 125V 12P 16.9mm 1A 1x12P 3.3mm 4.6mm Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS