WAFER-HA2.54-6PZZ-R62
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-HA2.54-6PZZ-R62
JLCPCB Part #
C22390491
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 17.5mm 1x6P 2.5mm 250V 3A 6 6.38mm 6P 7mm Copper alloy PA66 Red Through Hole Tin UL94V-2 XHB Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS