WAFER-HA2.54-5PZZ-H62
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-HA2.54-5PZZ-H62
JLCPCB Part #
C22390500
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P 6.38mm 7mm Copper alloy PA66 Through Hole Tin UL94V-2 XHB Yellow Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS