WAFER-HA2.54-3PZZ-H62
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-HA2.54-3PZZ-H62
JLCPCB Part #
C22390498
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 6.38mm 7mm Copper alloy PA66 Through Hole Tin UL94V-2 XHB Yellow Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS