WAFER-HA2.54-4PZZ
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-HA2.54-4PZZ
JLCPCB Part #
C5359651
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x4P 2.5mm 250V 2A 4 4P 6.13mm 7.1mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White XHB 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS