WAFER-HA2.54-15PWZ
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-HA2.54-15PWZ
JLCPCB Part #
C22370279
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15 15P 1x15P 2.5mm 250V 2A 40mm 6.35mm 7.42mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White XHB 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS