TYPE-C-334-WFRSC16L68
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
TYPE-C-334-WFRSC16L68
JLCPCB Part #
C22447381
Description
-25℃~+85℃ 1 3A 5,000 cycles 5V 6.8mm Black Female Laminated board Type-C SMD USB Connectors ROHS