TS-1003S-12026
MFR.Part #
TS-1003S-12026
JLCPCB Part #
C455233
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
100,000 cycles 12V 12mm 12mm 12mm 2.6N 50mA Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS