TS-1002S-BR13526
MFR.Part #
TS-1002S-BR13526
JLCPCB Part #
C920212
Package
SMD-4P,6x6mm
Description
-30℃~+80℃ 100,000 cycles 12V 13.5mm 2.6N 50mA 6mm 6mm Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS