TS-1002S-11526C
MFR.Part #
TS-1002S-11526C
JLCPCB Part #
C455123
Package
SMD-4P,6x6mm
Description
11.5mm 12V 2.6N 50mA 6mm 6mm Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS