TS-1002-BR12516
MFR.Part #
TS-1002-BR12516
JLCPCB Part #
C720308
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
-30℃~+80℃ 1.6N 100,000 cycles 12.5mm 12V 50mA 6mm 6mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS