TS-1002-BR12016
MFR.Part #
TS-1002-BR12016
JLCPCB Part #
C720307
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
-30℃~+80℃ 1.6N 100,000 cycles 12V 12mm 50mA 6mm 6mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS