TS-1002-BR10516
MFR.Part #
TS-1002-BR10516
JLCPCB Part #
C720304
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
-30℃~+80℃ 1.6N 10.5mm 100,000 cycles 12V 50mA 6mm 6mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS