TS-1002-12526
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
TS-1002-12526
JLCPCB Part #
C455106
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
100,000 cycles 12.5mm 12V 2.6N 50mA 6mm 6mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS