FH2.54-09-15PZS
MFR.Part #
FH2.54-09-15PZS
JLCPCB Part #
C7500799
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x15P 3.2mm 30P 3A 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS