FH2.54-09-02PZD
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
FH2.54-09-02PZD
JLCPCB Part #
C7500771
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2.54mm 2P 3.2mm 3A 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS