FH1.27-01-5PZD
MFR.Part #
FH1.27-01-5PZD
JLCPCB Part #
C7500807
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1x5P 2.4mm 4.3mm 5P Gold Phosphor bronze Square Hole Through Hole Top Plugin,P=1.27mm Female Headers ROHS