DGB381-2P4B-GG361
MFR.Part #
DGB381-2P4B-GG361
JLCPCB Part #
C41347857
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16~28 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS