DC-006-B165
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
DC-006-B165
JLCPCB Part #
C720560
Description
-20℃~+70℃ 1.65mm 1A 30V 4.2mm DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS