MBRF30200CT
Extended
Manufacturer
XUMAO
MFR.Part #
MBRF30200CT
JLCPCB Part #
C22447871
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 100uA@200V 200V 30A 460A 950mV@30A TO-220F Schottky Diodes ROHS