MBR30100CT
Extended
Manufacturer
XUMAO
MFR.Part #
MBR30100CT
JLCPCB Part #
C22447880
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 100V 100uA@100V 30A 850mV@30A TO-220AB Schottky Diodes ROHS