MBR20150CT
Extended
Manufacturer
XUMAO
MFR.Part #
MBR20150CT
JLCPCB Part #
C22447877
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 100uA@150V 150V 20A 260A 900mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS