NV0914AH3I155E30N100
Extended
Manufacturer
XTALTQ
MFR.Part #
NV0914AH3I155E30N100
JLCPCB Part #
C3002517
Package
SMD-6,9.4x14.7mm
Description
-40℃~+85℃ 0V~3.3V 100MHz 3.3V HCMOS ±15ppm ±30ppm SMD-6,9.4x14.7mm Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS