XRT953B47-801MVSYL35
MFR.Part #
XRT953B47-801MVSYL35
JLCPCB Part #
C22467559
Package
Plugin,D=11.5mm
Description
2 800uH@1kHz 900mA 插件,D=11.5mm Common Mode Filters ROHS