XRT953B36-271MVSYL4
MFR.Part #
XRT953B36-271MVSYL4
JLCPCB Part #
C22447297
Package
Plugin-4P,11.5x6.5mm
Description
1.2A 2 270uH@1kHz 插件-4P,11.5x6.5mm Common Mode Filters ROHS