XRRH74-220M
MFR.Part #
XRRH74-220M
JLCPCB Part #
C5339522
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.23A 110mΩ 22uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS