XRRH129-220M
MFR.Part #
XRRH129-220M
JLCPCB Part #
C5339671
Package
SMD,12x12mm
Description
22uH 29mΩ 5.12A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS