XRRH127-120M
MFR.Part #
XRRH127-120M
JLCPCB Part #
C5339630
Package
SMD,12x12mm
Description
12uH 25mΩ 4.9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS