XRRH105R-150M
MFR.Part #
XRRH105R-150M
JLCPCB Part #
C5351578
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
15uH 3.4A 3.6A 41mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS