XRIM404020S2R2MGCA
MFR.Part #
XRIM404020S2R2MGCA
JLCPCB Part #
C39846857
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2uH 30mΩ 5.5A 9.5A Molded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS