XRAL0512-561K
MFR.Part #
XRAL0512-561K
JLCPCB Part #
C5351420
Description
100mA 112mA 3.5Ω 560uH Color Band Inductor ±10% Plugin Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS