XRAL0510-390K
MFR.Part #
XRAL0510-390K
JLCPCB Part #
C5339342
Package
Plugin,D5xL10.5mm
Description
30@2.52MHz 39uH 460mA 650mΩ 6MHz Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS