XRAL0510-271K
MFR.Part #
XRAL0510-271K
JLCPCB Part #
C5339350
Package
Plugin,D5xL10.5mm
Description
1Ω 2.4MHz 270uH 30@0.796MHz 380mA Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS