XRAL0510-180K
MFR.Part #
XRAL0510-180K
JLCPCB Part #
C5339338
Package
Plugin,D5xL10.5mm
Description
18uH 30@2.52MHz 30MHz 600mA 650mΩ Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS