XRAL0510-121K
MFR.Part #
XRAL0510-121K
JLCPCB Part #
C5339347
Package
Plugin,D5xL10.5mm
Description
120uH 3.3MHz 30@0.796MHz 390mA 920mΩ Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS