XRAL0307-8R2K
MFR.Part #
XRAL0307-8R2K
JLCPCB Part #
C5339313
Package
Plugin,D2.8xL7mm
Description
165mA 2.2Ω 25MHz 50@7.96MHz 8.2uH Color Band Inductor ±10% 插件,D2.8xL7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS