TR2024S1V5
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
TR2024S1V5
JLCPCB Part #
C6289773
Package
SIP,14x7.5mm
Description
1 1.5V 2A 4.6V~36V 86% Short Circuit Protection、Overload protection、Automatic fault recovery SIP,14x7.5mm Isolated Power Modules ROHS