SVR05S12-TR
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
SVR05S12-TR
JLCPCB Part #
C7325643
Package
SMD-8P,15.2x8.5mm
Description
1 12V 15V~36V 500mA 94% SMD-8P,15.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS