RDE20110D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
RDE20110D15
JLCPCB Part #
C6171461
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
15V 2 20W 3kV 42V~176V 666mA 87% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS