RDE0348S12
MFR.Part #
RDE0348S12
JLCPCB Part #
C6171457
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 18V~75V 250mA 3W 3kV 83% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS