RDE03110S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
RDE03110S15
JLCPCB Part #
C5863949
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 200mA 3W 3kV 40V~160V 84% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS