RDD08110D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
RDD08110D12
JLCPCB Part #
C5721917
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
12V 2 335mA 3kV 42V~176V 82% 8W DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS